Resource pool

Prostor pro vaše podnikání

Výpočetní zdroje přesně odpovídající vašim požadavkům, zaručená dostupnost, flexibilní konfigurace a rychlost řešení. To vše pomůže vaší organizaci v růstu. Díky resource poolu si otestujete propojení mezi on-premise řešením a cloudovými službami. Tyto zdroje jsou vám přidělené a můžete je libovolně spravovat. Na výběr máte ze dvou virtualizačních platforem, a to VMware nebo Hyper-V propojených unifikovaným systémem správy a integrovaným dohledem. Lze tedy v jediném virtuálním datovém centru kombinovat vice platforem.

Hlavní výhodou této služby je flexibilita, kterou získáváte spolu s virtuálním datovým centrem. Můžete pružně měnit výpočetní výkon, operační paměť i storage. Nejste tedy vázáni kapacitou prvotně nakoupeného vlastního hardwaru. Zároveň je možné kombinovat virtuální a fyzické servery stejně jako více virtualizačních platforem v jediném virtuálním datovém centru. Služba je provozována v datovém centru DataSpring. Díky tomu získáte bezpečnou infrastrukturu v kvalitě garantované SLA, na kterou se můžete spolehnout. V neposlední řadě můžete pomocí této služby přesunout své náklady z CAPEXu do OPEXu. Naši specialisté vám pomohou najít optimální řešení vašich potřeb a také s hladkým průběhem migrace.

Cílem této služby je otestování propojení on-premise řešení v prostředí zákazníka s přiděleným prostorem s výpočetním výkonem u cloudového providera.